Rejvízský penzion U Mlýna, Zlaté Hory

Rejvíz 82, Zlaté Hory, 793 76
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Poskytujeme ubytování v horské obci Rejvíz v CHKO Jeseníky. Nabízíme ubytování v 6 nekuřáckých apartmánech s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, k dispozici je WiFi a parkování zdarma. V zimě poskytujeme lyžování, v létě kola. Možnost zapůjčení horských koloběžek Kostka.

Další informace

Přijeďte poznat krásu Rejvízu, ať už v létě nebo v zimě! V Penzionu U Mlýna nabízíme nově vybudované nekuřácké apartmány, které jsou k dispozici po celý rok a jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, seniory a seniory s dětmi, školy v přírodě, ale samozřejmě také pro jednotlivce.

Penzion U Mlýna se nachází uprostřed osady Rejvíz. V létě i v zimě lze apartmány využít jako výchozí bod pro výlety po okolí, které Vás určitě uchvátí pro svou nádhernou krajinou a přírodou.

Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči!

Nabízíme Vám ubytování v 6-ti nových nekuřáckých apartmánech s celkovým počtem 27-mi lůžek, s kuchyní nebo s kuchyňským koutem. Všechny apartmány mají vlastní sprchový kout a WC. Kuchyně jsou vybaveny základním nadobím, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Apartmány jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu bez poplatku a TV a satelit. Parkování je možné přímo před penzionem, k dispozici je 6 parkovacích míst zdarma. V objektu lze uschovat kola i lyže. 

 

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Přistýlka
290 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
27
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
6
Sedmilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Lyže, snowboard

Okolí

Vítejte na Rejvízu, nejvýše položené osadě ve Slezsku (780 m. n. m.). Rejvíz je Národní přírodní rezervace, ve které se nachází např. Velké mechové jezírko, Lurdská jeskyně a další. Rejvíz je náhorní plošina obklopena lesy a loukami. V osadě Rejvíz můžete strávit jak letní, tak i zimní dovolenou. V okolí Rejvízu je velké množství turistických tras pro náročnou i méně náročnou turistiku. Lesy jsou protkány nespočetným množstvím cyklostezek a v zimě je zde množství udržovaných běžeckých tras. V létě si přijdou na své i houbaři. V blízkosti penzionu U Mlýna se nachází lyžařská střediska U Pekina - Dolní Údolí, Horní Údolí, Zlaté hory – Příčná.

Mapa

Autobus 100m
Velká mapa